Elektroakustická kytara TANGLEWOOD TR8 E

6 990 Kč
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kód: HN273220
Elektroakustická kytara TANGLEWOOD TR8 E

Detailní popis produktu

Řada Roadster II značky Tanglewood nabízí cenově dostupné modely akustických kytar v přírodním střídmém provedení s minimem dekorativních prvků a všeho, co nemá vliv na zvuk nástroje.

Tanglewood Roadster II TR8 E je elektroakustická kytara s kompaktním tvarem těla typu Parlor. Přední deska kytary je zhotovena z laminovaného kanadského smrku, zadní deska a luby z překližovaného indonéského mahagonu. Krk je k tělu připevněn na dvanáctém pražci, plochu hmatníku z kompozitního materiálu v dekoru ebenu rozděluje dvacet pražců a orientační poziční tečky.

Možnost ozvučení nabízí firemní preamp TW EX-4 s čtyřpásmovým ekvalizérem a integrovanou ladičkou. Struny jsou uchyceny v chromovaných die-cast mechanikách a kobylce z kompozitu. Stylové zpracování podtrhuje rozeta složená z javorových a mahagonových linek a firemní logo na hlavici kytary.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: